Pomoc dla niepełnosprawnych

Komunikaty

BUMAR: zmiany w zarządzie i radzie nadzorczej.

Ministerstwo Skarbu Państwa informuje, że w dniu 23 lutego 2007 r. odbyło się Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Bumar Sp z o.o.

Przedmiotem obrad były zmiany w składzie Zarządu Spółki oraz zmiany w składzie Rady Nadzorczej.

Ze składu Zarządu odwołany został Prezes - Roman Baczyński. Ministerstwo Skarbu Państwa dziekuje Panu Romanowi Baczyńskiemu za długoletnią prace dla spółki Bumar.

Ze składu Rady Nadzorczej odwołany został Jarosław Żołędowski.

Do składu Rady Nadzorczej powołani zostali: Bogdan Borkowski, Dariusz Lasocki oraz Tomasz Dembski, w wyniku czego liczebność rady nadzorczej wzrosła z 5 do 7 członków.

Kim są nowi członkowie Rady Nadzorczej:

Bogdan Borkowski – z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Prawa i Administracji, ukończył aplikację adwokacką i aktualnie prowadzi Kancelarię Adwokacką w Warszawie.

Dariusz Lasocki - z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Prawa i Administracji. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie prawa korporacyjnego, prawa kontraktów i prawa pracy.

Tomasz Dembski – jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Neofilologii i Wydziału Zarządzania i Marketingu, ponadto ukończył Wydział Ekonomii Stosowanej na Katolickim Uniwersytecie Leuven w Belgii. Posiada tytuł dr nauk ekonomicznych. Jednocześnie Pan Tomasz Dembski zrezygnował z członkostwa w Radzie Nadzorczej PLL LOT S.A.

Data publikacji : 23.02.2007

Rejestr zmian
Opublikowane przez : Agnieszka Steindl
Autor dokumentu :

Statystyka strony: 1882 wizyt